دانشگاه صنعتی خواجه نصیر طوسی-روابط عمومی
۱۳۹۶ دوشنبه ۴ ارديبهشت
سایت انگلیسینقشه سایتپست الکترونیکسایت اصلی دانشگاه
 
خبر
دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي، ميزبان كنفرانس بين‌المللي هوافضا
شانزدهمين كنفرانس بين المللي هوافضاي ايران به ميزباني دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي در روزهاي 3 تا 5 اسفند برگزار مي شود.

شانزدهمين كنفرانس بين المللي هوافضاي ايران به ميزباني دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي در روزهاي 3 تا 5 اسفند برگزار مي شود.
به گزارش روابط عمومي؛ به نقل از صداوسيما، دبير شانزدهمين كنفرانس بين المللي هوافضاي ايران طي سخنراني در نشست خبري كه در سالن همايش هاي دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي برگزار شد گفت: شانزدهمين دوره كنفرانس هوافضاي ايران در شش محور اصلي از جمله كنترل سازه هاي هواوفضا، مديريت صنايع، هوا فضا و نوآوري در روزهاي 3 تا 5 اسفند در دانشكده هوافضاي دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي برگزار مي شود.
حسن كريمي افزود: 600 مقاله به دبيرخانه اين كنفرانس در شش محور و حوزه اصلي آن از سوي محققان ارسال شده است و مقالات دريافتي از اكثر دانشگاه هاي كشور و شهرستان هاي دور كشور است.
وي با اشاره به اينكه تمركز و توجه بر گسترش روابط بين الملل از جمله اهداف اين همايش است افزود: مهمانان و پژوهشگراني از كشورهاي چين، روسيه، هند، روماني و كانادا در اين كنفرانس بين المللي حضور دارند.
كريمي گفت: مهمانان خارجي اين كنفرانس تجربيات و نظرات خود را در سخنراني هاي كليدي و كارگاه هاي آموزشي ارائه مي دهند و در حاشيه اين كنفرانس نمايشگاه از دستاوردهاي جديد هوافضاي كشور از سوي شركت هاي دانش بنيان دانشگاهي ارائه مي شود.
وي در پايان به حضور مسئولين از شش وزارت خانه اشاره كرد و گفت: مسئوليني از وزارت خانه هاي ارتباطات، دفاع، راه و شهرسازي، صنايع و معادن، آموزش و پرورش و وزارت علوم تحقيقات و فناوري در اين كنفرانس حضور دارند.
كريمي تاكيد كرد: همچنين مسابقه دانش آموزي با رويكرد هوافضا در حاشيه اين كنفرانس برگزار مي شود.

129 تعداد بازدید کننده
1395/10/15 تاریخ ثبت خبر
روابط عمومی دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی