دانشگاه صنعتی خواجه نصیر طوسی-روابط عمومی
۱۳۹۶ دوشنبه ۴ ارديبهشت
سایت انگلیسینقشه سایتپست الکترونیکسایت اصلی دانشگاه
 
خبر
پذيرش دانشجوي كارشناسي ارشد مهندسي نقشه برداري در دوره مشترك ايران و هلند
پذيرش دانشجوي مشترك بين دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي و دانشگاه 'توئنته' هلند در دو رشته مهندسي نقشه برداري از طريق آزمون سراسري كارشناسي ارشد براي سال تحصيلي آينده آغاز مي شود
پذيرش دانشجوي مشترك بين دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي و دانشگاه 'توئنته' هلند در دو رشته مهندسي نقشه برداري از طريق آزمون سراسري كارشناسي ارشد براي سال تحصيلي آينده آغاز مي شود.
           
به گزارش روابط عمومي؛ به نقل از ايرنا، مدير دوره مشترك دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي و دانشگاه توئنته Twente هلند گفت: دوره مشترك آموزشي بين المللي JKIP با همكاري دانشكده مهندسي نقشه برداري دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي و دانشكده ITC دانشگاه Twente هلند به منظور پذيرش دانشجو در مقطع كارشناسي ارشد در دو رشته مهندسي سيستم اطلاعات مكاني (GIS) و مهندسي سنجش از دور ايجاد شده است.
دكتر ياسر مقصودي افزود: دانشكده ITC دانشگاه Twente هلند يكي از مراكز علمي پيشرو در تحقيقات مربوط به علوم زمين است و تجهيزات پيشرفته اي در زمينه سنجش از دور و سيستم اطلاعات مكاني در اختيار دارد كه به منظور اجراي پروژه هاي تحقيقاتي مورد استفاده قرار مي گيرد.
وي خاطرنشان كرد: داوطلبان كارشناسي ارشد مي توانند در صورت تمايل به تحصيل در اين دوره آموزشي مشترك، اين دو رشته را كه در دفترچه آزمون امسال قرار مي گيرد، انتخاب و در آزمون شركت كنند.
عضو هيات علمي دانشكده مهندسي نقشه برداري دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي يادآور شد: آغاز پذيرش دانشجو در اين رشته هاي مشترك از سال تحصيلي 1397-1396 و از مهرماه سال آينده خواهد بود و طول دوره نيز 18 ماه پيش بيني شده است كه دانشجويان، 13 ماه از آموزش خود را در دانشگاه خواجه نصير و 5 ماه را در دانشكده ITC دانشگاه Twente هلند خواهند گذراند.
وي تصريح كرد: پايان نامه هاي اين دانشجويان نيز با نظارت و راهنمايي استادان هر دو دانشگاه ايراني و هلندي اجرا مي شود و پس از پايان تحصيلات نيز به هر دانشجو، يك مدرك تحصيلي در رشته Geoinformatics از دانشگاه Twente هلند و يك مدرك تحصيلي در رشته مهندسي سيستم اطلاعات مكاني (GIS) و يا مهندسي سنجش از دور (بسته به رشته انتخابي) از دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي اعطا خواهد شد.
به گفته مقصودي، ظرفيت پذيرش دانشجو در هريك از اين گرايش ها 15 نفر تعيين شده است.
علاقمندان به كسب اطلاعات بيشتر درباره اين دوره آموزشي مشترك مي توانند به نشاني JKIP.geomatics.kntu.ac.ir مراجعه كنند.

171 تعداد بازدید کننده
1395/10/08 تاریخ ثبت خبر
روابط عمومی دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی