دانشگاه صنعتی خواجه نصیر طوسی-روابط عمومی
۱۳۹۶ دوشنبه ۴ ارديبهشت
سایت انگلیسینقشه سایتپست الکترونیکسایت اصلی دانشگاه
 
خبر
دومين سمينار تازه‌هاي مهندسي برق و كامپيوتر برگزار شد
دومين سمينار تازه‌هاي مهندسي برق و كامپيوتر در دانشكده مهندسي برق دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي برگزار شد.
دومين سمينار تازه‌هاي مهندسي برق و كامپيوتر در دانشكده مهندسي برق دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي؛ به نقل از ايسنا، دكتر محامدپور استاد دانشكده برق و دبير سمينار تازه‌هاي مهندسي برق و كامپيوتر اظهار كرد: اين سمينار كه در آستانه هفته پژوهش برگزار شد در 4 نشست با عناوين انرژي‌هاي پاك، مهندسي پزشكي، ميدان‌ها و امواج شبكه برگزار شد كه در هر نشست دو نفر از اعضاي هيات علمي دانشكده‌هاي برق و كامپيوتر رياست نشست‌ها را به عهده داشتند.
وي افزود: اين سمينار از ميان ده‌ها سمينار كارشناسي ارشد برگزيده شده است كه با راهنمايي اساتيد به منظور آشنايي عموم دانشجويان و اساتيد با رويكرد ايجاد انگيزه براي تعيين و ادامه تحقيقات در آستانه هفته پژوهش برگزار شد.
دبير سمينار تازه‌هاي مهندسي برق و كامپيوتر خاطرنشان كرد: بديهي است با انتخاب سمينارهاي برتر، هم دانشجويان انگيزه بيشتري براي تحقيقات پيدا مي‌كنند و هم مي‌توان با معرفي تحقيقات مرزهاي دانش و نيز كاربردي از طريق اطلاع رساني توسط رسانه‌هاي عمومي، گامي در جهت رفع مشكلات صنعت برداشت و بدين ترتيب به توسعه ارتباط دانشگاه و صنعت پرداخت.
دكتر محامدپور افزود: استقبال خوب دانشجويان و نيز اعضاي هيات علمي و مشاركت آنان در اين كار گروهي علمي نشانه اهميت دادن به موضوع ارائه دستاوردهاي تحقيقاتي است كه مي‌تواند شروعي بر ادامه و توسعه آن باشد.
وي در پايان افزود: بدون شك ايجاد ارتباط با صنعت و توسعه آن مستلزم اطلاع رساني مناسب از طريق رسانه‌هاي جمعي است تا صنعت كشور بيش از پيش در جريان تحقيقات دانشگاهها و مراكز تحقيقاتي قرار گيرند و البته تحقيقات كاربردي كه بتواند مشكلات صنعت و فناوري كشور را پرداخته و حل كند بيشتر مي‌تواند در توسعه اين ارتباط كمك نمايد

120 تعداد بازدید کننده
1395/09/23 تاریخ ثبت خبر
روابط عمومی دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی