آئين تكريم و معارفه مسئول جديد دفتر نهاد رهبري برگزار شد
دكتر علي خاكي صديق رئيس دانشگاه در آئين معارفه مسئول جديد دفتر نهاد مقام معظم رهبري گفت: دفتر نمايندگي نهاد رهبري در دانشگاه مي تواند با درايت و حفظ تعادل و پرهيز از افراط و تفريط با اقشار مختلف در دانشگاه ارتباط موثر برقرار كند.

دكتر علي خاكي صديق رئيس دانشگاه در آئين معارفه مسئول جديد دفتر نهاد مقام معظم رهبري گفت:

دفتر نمايندگي نهاد رهبري در دانشگاه مي تواند با درايت و حفظ تعادل و پرهيز از افراط و تفريط با اقشار مختلف در دانشگاه ارتباط موثر برقرار كند.

به گزارش روابط عمومي، دكتر خاكي صديق در ابتداي مراسم تكريم از حجت الاسلام و المسلمين طباطبايي گفت: تلقي ما از نهاد رهبري اين است كه شبهات دانشجويان، اساتيد و كاركنان محترم دانشگاه پاسخ داده شود و دفتر نهاد ملجايي بايد باشد براي دانشجويان، كاركنان و حتي اساتيد.

حجت الاسلام والمسلمين دكتر رستمي مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه ها با ابراز خرسندي از حضور در دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي گفت: كاركرد دانشگاه ها بنا بود تربيت متخصصين متعهد به مباني غرب باشد اما خروجي دانشگاه ها به تربيت جوان مومن و متعهد به مباني اسلام و ايران منجر شد.

وي خاطر نشان كرد اكنون 4 ميليون جوان دانشجو در حال تحصيل هستند كه فرصت بسيار مهمي را در اختيار ما قرار داده است تا در دانشگاه ها دانشجوياني اخلاق مدار تربيت كنيم.

رستمي با اشاره به جايگاه علمي و معنوي علامه خواجه نصيرالدين طوسي، تربيت دانشجويان با ويژگي هاي علامه خواجه نصير را كه ابعاد علمي و معنوي توامان را  به همراه داشت امري بزرگ دانست.

گفتني است: حجت الاسلام والمسلمين علم خواه مسئول جديد دفتر نهاد رهبري در دانشگاه با تشكر از اعتماد جناب حجت الاسلام دكتر رستمي به برنامه هاي خود را براي فعاليت در دانشگاه اشاره كردند.

گفتني است اين مراسم با حضور هيات رئيسه و جمعي از اساتيد دانشگاه و تشكل هاي دانشجويي، معاون فرهنگي-سياسي و معاون منابع انساني نهاد رهبري در دانشگاه ها روز 3شنبه 97/9/6 در دانشكده مهندسي مكانيك برگزار گرديد.

تاریخ:
1397/09/10
تعداد بازدید:
85
منبع:
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.